Послуги зйомки дроном – інформативний і наочний спосіб рекламного просування об’єкта, який виділяється на тлі традиційних методів. Для того, щоб мати перевагу перед конкурентами, недостатньо представити інформацію у вигляді фото чи відео, оскільки вона просто загубиться між іншими рекламними пропозиціями. Послуга аерозйомки з квадрокоптера дозволить поглянути на об’єкт під зовсім іншим кутом і представити його в іншому світлі.

Кому ми рекомендуємо послугу зйомки з квадрокоптера (дрона) в Тернополі?

  • Будівельним компаніям і агентствам нерухомості

Послуга аерозйомки з квадрокоптера знадобиться для створення великих панорам об’єктів нерухомості. Це можуть бути котеджні селища, житлові масиви, бізнес-центри, соціальні об’єкти і багато іншого. Панорамний знімок дуже інформативний, оскільки дозволить продемонструвати всю територію і планування об’єкта.

  • Кадастровим структурам, власникам нерухомості та забудовникам

Зйомка дронами в Тернополі ідеально підійде для надання інформації про об’єкти, які знаходяться в процесі будівництва. Майбутні покупці і пайовики зможуть спостерігати за ходом будівництва даного об’єкта нерухомості. Таким чином вони зможуть отримати всю інформацію про об’єкт і прийняти правильне рішення щодо його купівлі.

  • Власникам туристичних об’єктів

Вибираючи місце для відпустки, туристи звертають увагу на інфраструктуру баз відпочинку, санаторіїв, готелів. Наочно надати їм цю інформацію дозволить зйомка об’єкта з повітря. До того ж, створити панорамні знімки або відео можна буде без порушення спокою відпочиваючих.

  • Івент-агентствам

Вартість зйомки з квадрокоптера формується залежно від складності та обсягу робіт. Але ця послуга незамінна, якщо є бажання відобразити різні урочисті події. Найбільшою популярністю послуга користується у організаторів весіль. Відео виїзної церемонії, знятої з повітря, обов’язково вийде гарним і оригінальним.

Ціна зйомки з квадрокоптера в Тернополі дорожче звичайної зйомки, проте вона все одно цілком прийнятна. Замовте аерозйомку в нашій компанії і ви отримаєте якісні панорамні знімки об’єктів або подій.

Переваги послуги зйомки з квадрокоптера у нас

  • В роботі використовуємо виключно сучасні моделі квадрокоптера, функціональні можливості яких дозволяють створювати дуже точні і якісні знімки і відео.
  • Оператори мають великий досвід роботи, тому зможуть виконати замовлення професійно і оперативно.
  • Аеропанорами, які ми створюємо, відповідають всім суворим критеріям якості. До того ж, ми робимо панорами з підтримкою всіх платформ.
  • Надаємо гнучкі умови оплати замовлення, а також всю необхідну дозвільну документацію.

Ціна зйомки квадрокоптером в Тернополі

Ціна зйомки з коптером завжди розраховується індивідуально, оскільки вона залежить від безлічі факторів. А саме, на вартість робіт можуть вплинути терміни їх виконання, погодні умови, складність зйомки, необхідність застосовувати додаткове обладнання. Замовити зйомки коптером і дізнатися ціну ви зможете за номерами вказаними в контактах.