Розробка бізнес сайту Тернопіль

Мета створення корпоративного бізнес сайту не тільки більш детально розповісти, чим займається компанія, але і збільшити її прибуток. Конкуренція на ринку досить висока і необхідно постійно покращувати і збільшувати можливості вашої компанії. Для цих цілей ідеально підійде бізнес сайт, на якому розміщується детальна інформація про компанію, її послуги, партнерів, вакансії.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ БІЗНЕС САЙТУ В ТЕРНОПОЛІ

Розробка бізнес сайту Тернопіль

Вивчення бізнес ніші

Обговорення поставленого завдання, аудит компанії і продукту, збір семантичного ядра, аудит конкурентів, виявлення цільової аудиторії, складання ТЗ на розробку.

Розробка бізнес сайту Тернопіль

Прототипування і дизайн

Розробка структури, створення дизайну головної сторінки, створення дизайну внутрішніх сторінки, створення дизайну головної сторінки, створення дизайну мобільної версії

Входить

Програмування та наповнення

Підготовка CMS, верстка дизайну, програмування функціоналу, Підготовка ТЗ для написання контенту, Копірайт необхідних матеріалів, Наповнення інформацією і медіа

Входить

Оптимізація і тестування

Базова SEO оптимізація ресурсу, оптимізація та налаштування мобільної версії, оптимізація швидкості завантаження ресурсу, тестування ресурсу на можливі помилки

Входить

Запуск і навчання

Реєстрація доменного імені, розміщення сайту на хостингу, підключення SSL сертифікату, повторне тестування сайту після переносу, навчання клієнта роботі з сайтом

Входить

Додаткові послуги

Просування сайту, контекстна реклама, Підтримка і розвиток,

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Створення бізнес сайту націлене на збільшення прибутку компанії. Що б розробити хороший бізнес-сайт необхідно вивчити нішу замовника, вивчити його конкурентів і їх поведінку на ринку: ціни, сильні і слабкі сторони, акції, наявність відгуків, блогів, правильної оптимізації їх сайту. Аудит проводиться за кількома конкурентам. Спершу виділяються ключові фрази, за якими виділяються сайти конкурентів. У створенні вашого бізнес-сайту бере участь відразу 6 фахівців: веб маркетолог, який буде проводити аудит сайтів конкурентів, оптимізатор – фахівець, який виконує роботи по оптимізації вашого ресурсу і збору семантичного ядра, веб-дизайнер намалює унікальний дизайн вашого сайту, програмісти, які розроблять функціонал майбутнього сайту (зовнішній вигляд, функціонал і адміністративну панель) і менеджер проекту, людина яка буде перевіряти роботу кожного фахівця і погоджувати з вами. На кожному етапі створення вашого ресурсу ви зможете контактувати безпосередньо з виконавцем. Всі сайти, що розробляються в нашій веб студії, будуються на CMS WordPress, що дозволить, при бажанні, самостійно обслуговувати сайт в майбутньому. Сайти створюються з унікальним дизайном, мають налаштовані мобільні версії і відповідають чинному законодавству.

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Чому бізнес сайт?

Чому бізнес сайт?

Бізнес сайт – ефективний інструмент просування вашого бізнесу і містить в собі детальну інформацію про роботу компанії і її послуги. Під час проектування корпоративного ресурсу враховуються вимоги пошукових систем, аналізуються сайти конкурентів і проводиться первинна СЕО оптимізація.

Сайт для бізнесу

Сайт для бізнесу

Унікальний і зручний у використанні дизайн, з продуманим юзабіліті,текст який продає, “форми захоплення”, зручна навігація, кроссбраузерність, наявність мобільної версії, базова SEO оптимізація, наявність підключених систем аналітика відвідувачів, продуманий функціонал і зручна і сучасна панель CMS.

Якщо не підходить

Якщо не підходить

Якщо вартість розробки бізнес сайту висока і є зайвий функціонал, зверніть вашу увагу на сайт візитку . Замовити даний сайт можна дешевше і створюється він швидше. Для знайомства з вашою компанією і опису ваших послуг підійде. Якщо ж вам, навпаки, не вистачає описаного функціоналу, то ми пропонуємо розглянути інтернет-магазин або інтернет каталог, або звернути свою увагу на індивідуальну розробку.

Покращення бізнес сайту

Покращення бізнес сайту

Існуючі сайти ми допомагаємо клієнтам розвивати, в тому числі ті, які були розроблені іншими агентствами. Це «точкова модернізація»: акуратно і послідовно ми змінюємо проекти на краще.

ОСТАННІ СТВОРЕННІ ПРОЕКТИ

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути