Розробка та стоврення сайтів Тернопіль

Ми пропонуємо професійну розробку сайтів у Тернополі і по всій Україні. Тільки за 2020 рік наші фахівці реалізували проекти в більш, ніж 30 тематиках: авто (продаж, трансфер, викуп), страхування, кредитний консалтинг, послуги в сфері краси, воротні системи, мастильні матеріали, меблі, вікна, нагрівальні системи і багато інших.

ТИПИ САЙТІВ ЯКІ МИ РОЗРОБЛЯЄМО

Розробка сайту візитки Тернопіль

Сайт візитка

Починаючи свій бізнес, багато компаній і підприємці звертаються до величезної аудиторії в Інтернеті. Для цього їм необхідно створити свій сайт. Починати краще всього з простого, але того що запам’ятається – сайту візитки

Розробка інтернет магазину Тернопіль

Інтернет-магазин, каталог

Ми надаємо послуги зі створення інтернет-магазинів. Співробітники нашої компанії діляться на IT-фахівців з багатим досвідом розробки та просування сайтів, і бізнес-фахівців з реальним досвідом роботи в торгівлі, фінансах і маркетингу.

Розробка сайту Лендінгу

Розробка Landing Page

Лендінг пейдж Landing Page – це односторінковий сайт, на який потрапляє ваш потенційний клієнт через оголошення в пошуковій видачі, або рекламу в соцмережі.

Розробка невеликого сайту

Міні сайт

Розробка міні сайту – це унікальна можливість для вас вигідно представляти свої інтереси в мережі і при цьому не витрачати багато часу і матеріальних ресурсів на супровід ресурсу.

Розробка бізнес сайту

Бізнес сайт

Мета бізнес сайту не просто розповісти про існування компанії, але і продати будь-який товар або послугу, змусити користувача прийти в магазин, зробити дзвінок в офіс або замовити зворотний дзвінок.

Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це якісна і повноцінна презентація компанії в Інтернеті. Його основна мета – залучити нових клієнтів або партнерів (або зміцнити існуюче партнерське співробітництво), розвинути бізнес шляхом розкриття переваг компанії, розповісти про її діяльність, послуги або товари.

Оренда інтернет магазинів

Сайт в оренду

Оренда сайтів – це нова послуга на ринку IT-сервісу, вона відмінно підходить для молодих компаній що розвиваються, що не впевнені в рентабельності власного сайту. Це оптимальне рішення для тих, хто хоче швидко і яскраво заявити про себе в Інтернеті, мінімізувавши витрати по виходу в Глобальну мережу.

Розробка унікального проекту

Унікальний сайт

Унікальний сайт– це творчий продукт, який ви не зможете придбати на ринку стандартних рішень. В Інтернеті існує безліч ресурсів, які, як один схожі один на одного. Якщо ви маєте сайт навіть на одній з популярних CMS таких як WordPress, під яку написано тисячі плагінів, то ви все одно з часом будите мати потребу в доопрацюванні функціоналу, який вам потрібен.

Реклама в інтернеті

Реклама сайтів

Запускайте ефективну рекламу в пошукових системах, медійних і соціальних мережах, навіть якщо не займалися цим раніше. Розділіть свою аудиторію на гранично вузькі групи, щоб зробити кращу пропозицію кожної з них. Ми допоможемо вибрати аудиторію, рекламні площадки і розрахуємо бюджет.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого сайту-візитки, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Адаптивна верстка

Адаптивна верстка

Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбука, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.

Зручна система управління

Зручна система управління

Для того, щоб ви моги швидко і зручно поміняти ціни, додати нову сторінку і т.д. ми підключаємо CMS WordPress.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Якщо ви хочете вивести бізнес на новий рівень, постійно збільшувати потік клієнтів, поліпшити іміджеву складову компанії, або у вас просто творча професія і ви хочете показати власні роботи своїм шанувальникам – вам обов’язково слід подумати про створення власного сайту.