Розробка та підтримка сайтів Тернопіль

Існують люди, щиро вважають, що створений раніше сайт абсолютно не потребує обслуговування. А кошти, витрачені на інформаційну та технічну підтримку, це марна трата грошей. Існує думка, що запущений в роботу ресурс, який володіє привабливим дизайном і досить зручною системою адміністрування може існувати практично автономно. Ми вам роскажем чому це не так

Доопрацювання сайтів

Доопрацювання сайтів

Після розробки і створення сайту, замовник часто стикається з проблемами. Це можуть бути різні помилки, нестабільна робота, недопрацьований дизайн і небажання розробника продовжувати співпрацю по розширенню функціональності. Доопрацювання сайтів докладніше

Підтримка сайтів Тернопіль

Підтримка сайтів Тернопіль

Для того щоб забезпечити веб-сайту стабільну і безпечну роботу, після розробки і створення необхідно його підтримка.

Підтримка сайтів докладніше

Контент менеджмент

Контент менеджмент

Наповнення сайту, внесення змін. Контент менеджер забезпечить вашому сайту постійну підтримку і буде коштувати менше зарплати одного постійного співробітника.

Контент менеджмент докладніше

НАШІ ПОСЛУГИ

Технічна підтримка сайту – гарантує правильне функціонування і якісну роботу сайту.

Інформаційне та технічна підтримка сайтів

Існують люди, щиро вважають, що створений раніше сайт абсолютно не потребує обслуговування. А кошти, витрачені на інформаційну та технічну підтримку, це марна трата грошей.

Докладніше

Існує думка, що запущений в роботу ресурс, який володіє привабливим дизайном і досить зручною системою адміністрування може існувати практично автономно. Часто це призводить до появи в інтернеті величезної безлічі web-сторінок, які нікого не можуть зацікавити . І відповідно не приносить ніякого доходу своєму власникові. Пояснюється все дуже просто. Теоретично будь-який сайт може функціонувати необмежено довго. Проте в житті це не так. При відсутності якісного обслуговування ефективність ресурсу неухильно знижується, що створює відчутний збиток і антирекламу вашому бізнесу.

Забезпечення роботи сайту

Звичайно ж, для безперебійної роботи сайту використовується автоматизація процесів. Але навіть у цьому випадку технічна підтримка просто необхідна.

Докладніше

Є декілька Причин, за якими прибутковий якісно зроблений сайт з часом може стати аутсайдером і приносити збиток. У наші дні активно прогресують не тільки системи захисту, а й способи їх взлому. Якщо на сайті не відбуваються оновлення, то пошукова система вважає такий сайт «мертвим». А це призводить до зниження рейтингу в пошукових системах. Для підтримки сайту в належному стані необхідно постійно оновлювати технічні параметри сайту. Так само сервери, фізично зберігають інформацію вашого сайту і деколи виходять з ладу. Це веде до недоступності сайту і може серйозно вплинути на вашу репутацію.

Технічне забезпечення сайту

Технічне забезпечення сайту – це комплексне вирішення проблем, які можуть виникати навіть при автоматизованому управлінні ресурсом. Комплекс технічного забезпечення включає в себе консультації при виникненні питань про працездатність сайту, додавання або зміна різних функцій, додавання і зміна графічних складових сайту, виявлення збоїв, управління поштою, резервні копії вмісту сайту, якісний захист від хакерських атак і багато іншого.

Інформаційне забезпечення інтернет-ресурсів

Професійні фахівці можуть надати такі послуги з інформаційного забезпечення сайтів: упорядкування вже наявного контенту, надання унікального текстового наповнення сайту, різноманітність графічного наповнення сайту, а також безліч інших послуг.

Плюси підтримки сайту

Звичайно, можна доручити забезпечення технічної та інформаційної підтримки сайту одній певній людині, наприклад системному адміністратору. Він, безсумнівно, буде виконувати покладені на нього обов’язки, але наскільки якісно?