Розробка Сайту Візитки Тернопіль

“Сайт Візитка” – візитна картка вашого бізнесу.

Візитна картка вашого бізнесу.

Починати краще всього з простого

Починаючи свій бізнес

Починаючи свій бізнес, багато компаній і підприємці звертаються до величезної аудиторії в Інтернеті. Для цього їм необхідно створити свій сайт. Починати краще всього з простого, але того що запам’ятається –  сайту візитки. Щоб Ваша візитна картка в Інтернеті дала максимальний ефект, найкраще звернутися до професіоналів. В Інтернеті повно сайтів створених на коліні. Результативність таких сайтів є сумнівною.

Істина в Ціні

Коли Ваш бізнес знаходиться на самому початку свого становлення, ефективність інформації, часом важливіше вартості його носія. Хороший товар не може коштувати дешево. Проте, очевидним плюсом сайту візитки є не тільки швидкість його створення, а й невисока ціна. Сайт візитка – це дійсно недорого. У підсумку за невелику ціну ви отримуєте якісний продукт, що допомагає заявити про себе або свою фірму. Замовивши сайт в нашій студії, ви отримаєте саме те, що потрібно.

Скільки коштує сайт візитка ?

Сайт візитка коштує недорого, його створення не вимагає багато часу і сил, інформаційної підтримки майже не потрібно. Однак правильно вибудуваний сайт допомагає вирішити основне завдання – уявлення людини або компанії в мережі Інтернет. Якщо над створенням вашої візитної картки в Інтернеті попрацювали професіонали, згодом її можна трансформувати в корпоративний ресурс або Інтернет-магазин: доповнити сайт розділами і сервісами.

Як правило, сайт візитка складається всього з декількох сторінок в Інтернеті, в яких міститься вичерпна інформація про людину або компанію, послуги та пропозиції, контактні дані. В нашій студії ви можете замовити сайт візитку різного рівня складності. Недорогий сайт візитка Тернопіль – хороша можливість заявити про себе.

Ціна сайтувізитки

Переваги невеликого сайту

Сайт візитка коштує недорого, його створення не вимагає багато часу і сил, інформаційної підтримки майже не потрібно.

Процес роботи

Етап 1

Обговорюємо дизайн майбутнього сайту і функціонал. На основі отриманої інформації готуємо вибираємо необхідну редакцію платформи і складаємо ТЗ.

Етап 2

Надаємо макет дизайну вашого майбутнього сайту. Укладаємо договір і починаємо роботу

Етап 3

Встановлюємо платформу на хостинг, інтегруємо дизайн і налаштовуємо функціонал.

Етап 4

Тестуємо і передаємо права керування сайту клієнтові.

Додаткові послуги

Наповнення сайту

Наповнення сайту – наші контент менеджери можуть виконати професійне наповнення вашого сайту контентом.

Просування сайту

Наші SEO фахівці готові зайнятися просуванням вашого сайту, підібрати ключові слова і оптимізувати контент сайту.

Технічна підтримка

Технічна підтримка – в разі виникнення проблем або необхідності доопрацювання сайту ми готові оперативно виконати будь-яке завдання.

Останні розроблені сайти візитки

Розробка muvoda.com.ua
Розробка сайту cossackshostel.com.ua
Розробка сайту premiumhostel.com.ua
Розробка сайту ugk.in.ua
Розробка сайту euroreis.com
Розробка сайту p-trans.pl.ua
Розробка сайту ternvoyage.24web.top
Розробка сайту sud.24web.top
Розробка сайту merryland.pro
Розробка сайту chubarov-law.com
Розробка інтернет магазину masterio.in.ua
Розробка сайту fasad.te.ua

Чим хороший WordPress?

Спочатку платформа створювалася для блогерів, але поступовий розвиток і еволюція породили безліч модулів і плагінів, які дозволили перетворити її на повноцінну систему управління контентом. Існують тисячі плагінів і шаблонів дизайну, здатні задовольнити будь-яку задумку, а якщо підходящого рішення немає, завжди можна доопрацювати платформу під вимоги замовника. Понад 25 мільйонів сайтів по всьому світу працюють на цій платформі.

Адаптивний дизайн

З появою великої кількості мобільних пристроїв питання адаптивного дизайну стоїть особливо гостро. WordPress дозволяє використовувати адаптивний дизайн сайту, а це означає, що ваш сайт буде підлаштовуватися під різні пристрої автоматично. Користувачі смартфонів, планшетів і ноутбуків зможуть легко знайти потрібну інформацію на вашому сайті, а вам не доведеться підтримувати декілька версій сайту для різних пристроїв.

Пошукова оптимізація

Сайти, розроблені на WordPress, відносяться до категорії найбільш підготовлених для просування. Створивши сайт на WordPress, ви отримуєте готовий до роботи оптимізований сайт.

Чим хороший WordPress?

Платформа WordPress дозволяє створювати як прості блоги так і багатофункціональні сайти.

Управління інформацією

Платформа дозволяє створювати блоги та інформаційні сайти, які прості в управлінні. Повсякденне управління сайтом на WordPress не вимагає технічних знань.

Подальший розвиток

Наявність величезної кількості модулів і плагінів для платформи WordPress дозволяє допрацьовувати сайт по ходу його розвитку без значних затрат грошей і часу.