Розробка Інтернет Магазину Тернопіль

Професійна розробка інтернет магазину – це нова методика, призначена для ефективної комерційної діяльності та стабільного отримання прибутку.

Інтернет-магазин “під ключ” в Тернополі

Ми робимо саме те, що потрібно для конкретного бізнес-проекту.

Послуги зі створення інтернет-магазинів

Компанія “ВЕБ24” надає послуги зі створення інтернет-магазинів. Співробітники нашої компанії діляться на IT-фахівців з багатим досвідом розробки та просування сайтів, і бізнес-фахівців з реальним досвідом роботи в торгівлі, фінансах і маркетингу. Ми знаємо про торгівлю через інтернет багато, що не знають звичайні розробники. Це дозволяє нам створювати інтернет магазини які приносять прибуток нашим клієнтам. Всі наші інтернет-магазини працюють на сучасних і ефективних платформах, що дозволяє будь-якому підприємцю або співробітнику управляти торгівлею і замовленнями.

Деякі з особливостей наших магазинів:

1. Функціональний інтернет-магазин “під ключ”, розроблений з урахуванням останніх тенденцій в індустрії інтернет продажів

2. Унікальний та шаблонний дизайн, спрямований на цільову аудиторію

3. Продумана і інтуїтивно зрозуміла структура магазину, зручна для ваших клієнтів

4. Повна інтеграція інтернет-магазину з соціальними мережами для залучення потенційних клієнтів

5. Зручна панель управління магазином (система управління контентом), яка не потребує навчання або спеціальних навичок

6. Можливість додавати необмежену кількість товарів і фотографій

Замовте інтернет магазин зараз

Вартість створення інтернет-магазину:

Середня ціна інтернет магазину: від 4000 до 8000 гривень.

4 ПРИЧИНИ ЗАМОВИТИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН У НАС

Сайт готовий до роботи

Після того як я закінчу – сайт відразу ж буде готовий до роботи. Буде зроблена базова технічна оптимізація, перевірена працездатність і наповнений контент.

Сучасний дизайн

Ваш бізнес-сайт буде мати сучасний дизайн, розроблений спеціально для вас по  прототипу який створений з урахуванням спрямованості вашого бізнесу

Зручність

У вас буде можливість редагувати всі 100% контенту на сайті. Ви зможете видаляти розділи, створювати нові, публікувати новини, додавати товари і багато іншого.

Сайт що продає

Крім красивого і сучасного дизайну, ваш сайт буде виконувати найважливішу свою функцію – він буде продавати ваші товари та послуги.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Інтернет магазин ``Швидкий Старт``

Чудовий варіант для початку бізнесу в інтернеті. Основна перевага це низька ціна, та початок роботи магазину вже через кілька днів. Входять всі стандартні функції інтернет магазину. Пропонується дизайн з декількох готових варіантів, та звичайний функціонал. Ціна від 2000 грн.

Інтернет магазин ``СТАНДАРТ``

Це інтернет магазин підвищеної ефективності. Основною перевагою є наявність покращеного функціоналу та адаптивного дизайну. Пропонується декілька сучасних дизайнів на вибір з незначними правками. Ціна від 4000 грн.

Інтернет магазин ``Максимум``

ідеальне рішення для компаній націлених на лідерство. Інтернет магазин максимальної ефективності. Максимальні можливості для покупця і управління інтернет магазином. Основна перевага розробка детального технічного завдання та проекту юзабіліті сайту. Ціна від 10 000 грн.