Розробка Блогу Тернопіль

Нижче наведена специфіка і особливості даного пакета послуг в нашому виконанні.

Сайт + блог

Наша компанія зупинила свій вибір на платформі WordPress

Спеціалізована система управління контентом (CMS)

Наша компанія зупинила свій вибір на платформі WordPress як на пріоритетною для розробки даного функціоналу. WordPress володіє необхідною гнучкістю, розширюваністю і чистотою коду.Спочатку проектована як ситема для створення блогів, WordPress в даний час став повноцінною і надійної CMS.

WordPress

Блог обумовлює необхідність наявності певного специфічного функціоналу, з чим прекрасно справляється WordPress. Це система коментарів, реєстрація та розподіл прав користувачів, організація вмісту за категоріями і тегами і багато іншого..

Оптимізація продуктивності

Сайти подібного типу спочатку припускають досить активну взіємодію з великим числом користувачів, що ставить високі вимоги до оптимізації продуктивності. Максимально можливе зниження навантаження на базу даних, використання спрайтів при графічному оформленні web-сайту і багато іншого – все це здійснюється нами в процесі створення веб-проекту

Наявність специфічного функціоналу

Середня ціна сайту +блог: від 2500 до 5000 гривень.

4 ПРИЧИНИ ЗАМОВИТИ САЙТ У НАС

Сайт готовий до роботи

Після того як я закінчу – сайт відразу ж буде готовий до роботи. Буде зроблена базова технічна оптимізація, перевірена працездатність і наповнений контент.

Сучасний дизайн

Ваш бізнес-сайт буде мати сучасний дизайн, розроблений спеціально для вас по  прототипу який створений з урахуванням спрямованості вашого бізнесу

Зручність

У вас буде можливість редагувати всі 100% контенту на сайті. Ви зможете видаляти розділи, створювати нові, публікувати новини, додавати товари і багато іншого.

Сайт що продає

Крім красивого і сучасного дизайну, ваш сайт буде виконувати найважливішу свою функцію – він буде продавати ваші товари та послуги.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

ІДЕЯ

Насамперед ми обговоримо саму ідею створення бізнес-сайту. Ви покажете мені сайти приклади і в загальних рисах розповісте про те, який би сайт вам хотілося

ДИЗАЙН

Ми затвердимо дизайн з урахуванням ваших побажань і наших обговорень бізнес-сайту. У дизайн будуть впроваджені всі необхідні продаючі елементи.

ПРОГРАМУВАННЯ

Зверстаний макет адаптую до найпопулярнішої системі управління в світі. Ви будете без зусиль керувати своїм бізнес сайтом

Останні розроблені Блоги