Створення сайту Тернопіль

Для компанії “WEB24 створення сайтів в м. Тернопіль є основними видом діяльності. Співробітники компанії мають багатий досвід у створенню сайтів. Це дозволяє нам створювати не просто сайти, а сайти під ключ. У поняття сайт під ключ ми вкладаємо ідею того, що сайт здається замовникові в повністю готовому до роботи вигляді і наш клієнт може відразу почати користуватися своїм новим сайтом. Всі наші сайти створюються з метою зробити сайт максимально ефективним і придатним для подальшого просування і розкручування. Ми також не забуваємо і про власника сайту, використовуючи найбільш прості та зручні системи управління контентом, які дозволяють з легкістю керувати сайтом, додавати нові сторінки або товари. Замовляючи створення сайту в компанії “WEB 24”, клієнт отримує готове рішення. Наші сайти не тільки виглядають і працюють відмінно, але і приносять прибуток власникам. Саме це ми і називаємо створенням сайту “під ключ”.
Ми з радістю беремося за будь-який проект, будь то блог, сайт візитка, корпоративний сайт, інтернет-магазин, або бізнес сайт.

    САЙТ ВІЗИТКА       від 2000 грн.

Розробка дизайну, верстка, розробка функціоналу та налаштування CMS, установка сайту на хостинг, тестування і тех. підтримка.

  ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН   від  3000 грн.

Розробка дизайну, верстка, розробка функціоналу та налаштування CMS, установка магазину на хостинг, тестування і тех. підтримка.

  САЙТ БІЗНЕС    від 2500 грн.

Створення багатосторінкового сайту для бізнесу з сучасним дизайном дизайном і високою конверсією.

Роботу зі створення сайту можна почати вже сьогодні.

Отримайте більш детальну інформацію за телефоном: +380988316478
чи зв’жітся з нами будь яким зручним дла вас способом

НАШІ КОНТАКТИ

Підготовка проекту

Наша робота завжди починається з аналізу задачі, яку перед нами ставить клієнт. Це дозволяє ще на стадії ідеї залежить ті фундаментальні складові, які згодом приведуть ваш проект до успіху. Індустрія розробки сайтів змінюється щороку, і дуже важливо розробляти сайт, відповідний сучасним стандартам. Ми розуміємо, що не всі стежать за останніми інноваціями в цій області. Тому ми обов’язково розповімо клієнту про всіх функціях, які можна додати на сайт, щоб зробити його максимально привабливим для користувачів і функціональним для бізнесу.

Система управління контентом

Після затвердження дизайну ми починаємо установку сайту на систему управління контентом. Така система дозволяє власникові управляти сайтом з будь-якого комп’ютера, де є доступ в інтернет. Найголовніше, що система управління контентом настільки проста, що керувати сайтом зможе будь-яка людина, будь то сам господар сайту або один із співробітників фірми. Система управління контентом (CMS) по суті є задньою частиною сайту, яку бачить тільки власник сайту, і яка дозволяє управляти інформацією на сайті.

Дизайн сайту

Обговоривши основні завдання та елементи майбутнього сайту, ми переходимо до дизайну сайту. Ми аналізуємо проект для виявлення цільової аудиторії. Так ми отримуємо дизайн, який максимально привабливий для потенційних клієнтів і при цьому повністю влаштовує замовника. Вже через кілька днів після початку роботи ми надамо клієнтові перший макет сайту, який можна буде або затвердити, або відправити на доопрацювання.                  Ми вважаємо роботу виконаною тільки тоді, коли наш клієнт задоволений результатом на 100%.

Здача проекту

Перед здачею ми ретельно перевіряємо сайт, щоб уникнути помилок або недоробок. Після того, як наші співробітники переконаються, що сайт готовий, ми передаємо доступ нашому замовнику.  Ми вважаємо, що закінчення роботи над сайтом – це тільки початок проекту, тому за бажанням клієнта ми можемо надавати технічну підтримку протягом усього життя сайту, а також контент менеджмент. Наші фахівці можуть вносити зміни в дизайн і структуру сайту, наповнювати сайт контентом і допрацьовувати сайт у міру розвитку бізнесу.