Ремонт комп’ютерів Тернопіль

Ремонт комп’ютерів Тернопіль. Співробітники компанії web 24 нададуть вам послуги з ремонту та налаштування комп’ютерів будь-якої складності, у тому числі комп’ютерів і ноутбуків компанії Apple. Наші фахівці мають великий досвід ремонту комп’ютерів, в тому числі їх модернізації і складання. Вони точно можуть виявити причину поломки, або несправності і усунути їх.

Ми проводимо заміну таких комплектуючих деталей комп’ютера, як:

Процесори

Процесор – головна мікросхема комп’ютера, його “мозок’. Він виконує програмний код, що знаходиться у пам’яті і керує роботою всіх пристроїв комп’ютера.

Материнські плати

Всі інші компоненти комп’ютера встановлюються на неї або підключаються до роз’ємів. Материнська плата забезпечує взаємодію всіх компонентів, як єдиної системи, керуючи їх спільною роботою.

Модулі пам'яті

Оперативна пам’ять ОЗП, призначена для тимчасового зберігання даних і команд, необхідних процесору для виконання ним операцій.

Відеокарти

Дискретна відеокарта, являє собою окрему плату розширення, що встановлюється в спеціальний слот на материнській платі. Вона має в собі все необхідне для повноцінної роботи.

Звукові карти

Звукова карта – це комп’ютерний модуль, призначений для вводу/виводу аудіо сигналу. Звукова карта перетворює аналоговий сигнал надходить на вхід у цифровий сигнал, який поступає в комп’ютер

Жорсткі диски

Жорсткий диск – це постійне запам’ятовуючий пристрій комп’ютера, тобто, його основна функція – довготривале зберігання даних. HDD на відміну від оперативної пам’яті не вважається енергозалежною пам’яттю

Оптичні приводи

Оптичний привід – електричний пристрій для зчитування і запису інформації з оптичних носіїв (CD-ROM, DVD-ROM і т. д.)

Охолодження

Охолодження передбачає наявність, крім радіатора, ще і вентилятора, який значно прискорює процес відведення тепла від трубок радіатора в навколишній простір.

Блоки живлення

Блок живлення є ключовим елементом будь-якого персонального комп’ютера. Від його якісної роботи залежить тривалість справного функціонування всієї системи чи її складових частин.

Корус для ПК

Корпус для комп’ютера виконує дуже важливі функції, такі як: жорстка фіксація всіх пристроїв, захист внутрішніх частин від пилу (материнська плата, жорсткий диск, вентилятор і т. д.),

Контроллери

Контролер – спеціалізований технічний пристрій, призначений для управління іншими пристроями шляхом отримання інформації у вигляді цифрових даних, або аналого-дискретного сигналу від зовнішнього пристрою

ТВ-тюнери

Тюнер – персональний абонентський пристрій, що служить для відділення і демодуляції сигналу

Переваги*

 • Безкоштовний виїзд
 • Безкоштовна діагностика
 • Безкоштовна підтримка
 • Швидка доставка
 • Будь-які комплектуючі
 • Гарантія – до 3-х років
 • Індивідуальний підхід

Основні ціни*

 • Процесор – від 200 грн.
 • Живлення – від 150 грн.
 • Відеокарта – від 200 грн.
 • Оптичний привід – від 100 грн.
 • Контролер – від 100 грн.
 • Охолодження – від 200 грн.
 • Жорсткий диск – 150 грн.

Схема роботи

 • Дзвоніть нам з 9 до 21
 • Майстер приїжджає до вас
 • Проводить діагностику
 • Ремонтує ваш ПК
 • Ви оплачуєте послуги
 • Отримаєте всі документи
 • Насолоджуєтеся роботою ПК

Ми працюємо у всіх районах Тернополя

 

 • Якщо у вас щось зламалося в комп’ютері
 • Дзвоніть нам по телефону +38(098)83-164-78 з 9 до 21
 • Замовляйте безкоштовний виїзд спеціаліста
 • Інженер приїде до вас і виявить несправність
 • Запропонує варіанти усунення несправностей
 • При необхідності підбере і доставить комплектуючі
 • Все виправить, встановить і налаштує
 • Після ремонту ваш комп’ютер буде працювати як новий

Скільки буде коштувати ремонт стаціонарного комп’ютера в Тернополі? Ціна питання?

Це питання з серії: “У мене червона машина. Скільки буде коштувати ремонт?”. Відповідь на це питання можна дати тільки після проведення діагностики. Якщо ж ви точно знаєте, що у вас зламалося і що треба виправити, то ви можете ознайомитися з цінами на послуги в нашому прейскуранті.

Які послуги з ремонту комп’ютерів ви надаєте?

Ми надаємо практично повний спектр послуг з ремонту ПК. Ремонтуємо окремі комплектуючі деталі, змінюємо їх на нові, збираємо нові комп’ютери, перепрошиваємо BIOS, встановлюємо і налаштовуємо програмне забезпечення та багато іншого. З усіма нашими послугами ви можете ознайомитися максимально детально на цьому сайті. Навіть якщо ви не знайшли потрібну послуги, ми з імовірністю 99,9% зможемо вам допомогти.

Чи зможете ви, наприклад, відремонтувати блок живлення?

Звичайно зможемо, але за цю роботу ми беремося тільки в тому випадку, якщо вартість ремонт як мінімум в два рази дешевше вартості самого блоку живлення. В іншому випадку найкращим варіантом в цій ситуації буде покупка нового блоку живлення. В основному ремонту підлягають дорогі блоки живлення. Близько 90% всіх блоків живлення – малопотужні, тому краще купити новий і з довгостроковою гарантією.

Ви Можете приїхати додому або в офіс  в м. Тернопіль і там відремонтувати комп’ютер?

Ми виїжджаємо по Тернополі і найближчому передмістю в приватні будинки, квартири, офіси, школи і т. д. Є два види поломок – апаратні (пов’язані з залізом) і програмні (пов’язані з програмами). Програмні несправності можуть бути усунені і усуваються в 99% випадків у вас вдома або офісі. Ремонт простої складності деталей можна буде виконати на місці. Для складного ремонту комплектуючих деталей потрібно спеціалізоване обладнання. Возити до вас додому або офіс точно ніхто не буде. Тому при складному ремонті ваш пристрій забирають, ремонтують, а потім привозять в повному справному стані.

Чи будуть у вашого фахівця потрібні мені деталі?

У майстри практично завжди є ті чи інші деталі в наявності для проведення діагностики та ремонту. В основному – це універсальний блок живлення, оперативна пам’ять, пара процесорів, шлейфи, материнська плата, відеокарта і інші комплектуючі і витратні матеріали.

Чи можу я замовити у вас комплектуючі?

Ми співпрацюємо з великими  постачальниками комплектуючих і готових виробів, а також доставляємо на замовлення рідні комплектуючі з інших країн. Так що відповідь на це питання очевидна.

Які гарантії ви надаєте на ремонт комп’ютера?

Детальну інформацію про гарантії ви можете отримати в розділі інформації. Деякі основні моменти: гарантія на відремонтовані запчастини – три місяці; гарантія на нові запчастини – до трьох років; гарантія на роботу – від 14 днів до року за умови невнесення яких би то не було змін у налаштування і програмний код встановленого та/або настроєного.

Як швидко ви зможете приїхати і приступити до ремонту комп’ютера?

Якщо ви знаходитесь в межах Тернополя, то в середньому час від вашого дзвінка до приїзду до вас майстра становить від 30 хвилин до двох годин. Якщо ви перебуваєте за межами Тернополя, час виїзду збільшується пропорційно дорожньої ситуації. Наприклад, якщо ви перебуваєте в тридцяти кілометрах від Тернополя, в той час приїзду майстра до вас складе від двох до чотирьох годин.

Варто проводити ремонт стаціонарного комп’ютера самостійно?

Якщо ви не розумієте що у вас сталося з комп’ютером і у вас немає досвіду, то ремонтувати самостійно зразу точно не варто. Можете пошкодити комплектуючі, після розбирання/складання комп’ютера можуть з’явитися “зайві” деталі. Якщо ж у вас є величезне бажання навчитися ремонту, почитайте відповідну літературу, попросіть знайомого навчити вас чи запишіться на курси. Як показує практика, самостійне проведення ремонту ПК без спеціальних знань, навичок і досвіду призводить до поганих наслідків, втраченому часу і засобів. Довірте ремонт професіоналам.

Я в інтернеті прочитав про безкоштовний ремонт комп’ютерів – чи варто…?

Запам’ятайте: безкоштовний сир тільки в мишоловці! Таких ентузіастів, які приїхали б до вас додому або в офіс, витратили свій час на дорогу, діагностику, ремонт, просто не існує. Хіба що – це ваш родич або друг. Ви можете почитати основні поради на сайтах, форумах і скористатися ними самостійно. Теоретично, прості речі ви можете зробити самі, до складного ремонту ніколи вдавайтеся самостійно бо тільки нашкодите.

Мому комп’ютеру більше 5-10 років. Чи можна його відремонтувати?

Відверто кажучи, особливого сенсу в ремонті таких стародавніх комп’ютерів немає. Хіба він вам дорогий, як пам’ять і ви відчуваєте до нього почуття 😉 Комплектуючих деталей у продажу до старих комп’ютерів в продажу немає. Знайти їх можна тільки на якихось дошках оголошень від приватних осіб, тих, хто розпродає барахло. І навіть якщо такі комплектуючі вдасться знайти на вторинному ринку, то ніякої гарантії на їх працездатність вам ніхто не дасть. Відремонтувати такий комп’ютер звичайно можна, але задумайтесь: чи варта шкурка вичинки?

Які існують основні несправності в роботі комп’ютера?

Наводимо перелік основних несправностей стаціонарних комп’ютерів з коротким описом проблеми і рекомендаціями.

 • Віруси. Віруси можуть впливати на комп’ютер за багатьма напрямами: змінювати налаштування, видаляти файли, показувати рекламу, встановлювати непотрібні програми, передавати конфіденційну інформацію третім особам і багато іншого. Рекомендується провести антивірусну профилкактику, виявити, видалити шкідливий код і встановити якісний захист.
 • Не працює інтернет. Причин того, що інтернет не працює може бути кілька: проблему у провайдера (їх виправить тільки він), збилися налаштування маршрутизатора або комп’ютера. Рекомендується зателефонувати провайдеру і постаратися з’ясувати причину. Якщо проблема не на стороні провайдера, викликайте майстра для відновлення доступу до мережі.
 • Комп’ютер гальмує. Якщо комп’ютер гальмує, то він або дуже слабкий, або йому потрібно програмна та/або антивірусна профілактика.
 • З’являються разчиные вікна, реклама. З’являються несподівано вікна можуть бути свідченням наявності проблем в залозі, збої в роботі операційної системи або вірусів. У більшості випадків нав’язливі вікна – це віруси.
 • Стаціонарний комп’ютер зависає. Якщо комп’ютер зависає, то він не справляється з обробкою даних або його навантажує різного роду шкідливий код. Можуть бути проблеми з залізом і програмним забезпеченням.
 • Мимоволі перезавантажується. Якщо комп’ютер ні стого ні з сього став перезавантажуватися, то наявна одна з двох проблем. Або це проблема апаратного характеру, наприклад, несправність блоку живлення або материнської плати або у вас на комп’ютері завівся вірус і можливо пошкодив операційну систему.
 • Комп’ютер вимикається. В більшості випадків ця проблема виникає через несправність блоку живлення або перегріву процесора, якщо це не звичайний перепад напруги в мережі. Якщо комп’ютер вимикається, рекомендуємо викликати майстра. Чекати поки щось не перегорить точно не варто.
 • Комп’ютер не завантажується. Якщо ви натискаєте на кнопку включення, а комп’ютер взагалі ніяк не реагує, перевірте чи не відійшов провід живлення від нього. Якщо провід живлення підключений і напруга подається, то тут присутня якась несправність комплектуючих: блоку живлення, материнської плати, оперативної пам’яті, процесора або самої кнопки включення комп’ютера.

http://izmirescort.info.tr/

|

izmirescort.biz.tr

|

Escort Adana

|

escort bayanlar

|

Escort Mersin

|

Anakara Escort

|

website

|

www.eskisehirliescort.com

|

escort izmir

|

oyunlar