НАШІ ПОСЛУГИ

Наша команда використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, але за рахунок напрацьованих рішень ми можемо пропонувати вже готові, зручні і головне робочі послуги. Виробникам і постачальникам товарів і послуг вкрай важливо бути ближчими до своїх потенційних покупців і клієнтів, тому якщо ті йдуть на територію Інтернету, то і продавцям потрібно подумати про своє он-лайн представництво. Ті компанії, які не мають свого віртуального офісу, в найближчому майбутньому можуть виявитися «за бортом». Професійні послуги веб студії Вам пропонує команда WEB24.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТЕРНОПІЛЬ

При розробці вашого сайту у місті Тернопіль, ми знайдемо вигідене, якісне та зручне рішення. Типи сайтів які ми розробляємо:

Докладніше

ДИЗАЙН
І БРЕНДІНГ

Розробка логотипу і фірмового поєднання кольорів. Інтеграція фірмового стилю на сайт клієнта.

Докладніше

ІНТЕРНЕТ РЕКЛАМА САЙТІВ

Пошукові сайти допомагають користувачам знайти потрібну інформацію серед мільйонів інтернет-сайтів.  

Докладніше

РОЗРОБКА ТА ПІДТРИМКА

Для того щоб забезпечити веб-сайту стабільну і безпечну роботу, після розробки і створення необхідна його підтримка:

Докладніше

НАВЧАННЯ ТА КУРСИ ВІД WEB24

З нами ви зможете створити свій власний сайт, або інтернет-магазин, намалювати візитку, або зробити презентацію.

  • Розробка сайтів на wordpress
  • Курс роботи з Microsoft office 2016
  • Основи Photoshop
  • Комп’ютер для початківців
  • Розробка односторінкових сайтів
Докладніше

ПЕРЕКЛАДИ ТА ЛОКАЛІЗАЦІЯ

Переклади текстів та документів досить затребувана послуга в м. Тернопіль, зробимо все швидко якісно та з гарантією

  • Переклади текстів
  • Переклади сайтів
  • Переклади тем та шаблонів
  • Переклади товарів
  • Створення двомовних сайтів
Докладніше

Створення веб сайтів

Створення веб сайтів сьогодні – необхідна умова для тих, хто хоче залишатися на плаву в бурхливому  конкурентному середовищі, і для тих, хто збирається відкривати новий бізнес.

Веб студія WEB24 готова стати Вашим провідником в Інтернет-просторі. Нашою основною сферою діяльності є виготовлення професійних сайтів різного призначення і тематики. Ми уважно ставимося до розробки концепції, вибору оптимальної структури і системи управління, дизайнерського оформлення та тестування готових комерційних та інформаційних інтернет-проектів.

Крім того, студія веб дизайну WEB24 готова забезпечити не тільки створення інтернет сайтів, але також проведення їх редизайну і подальший супровід і просування.  Ми допоможемо Вам знайти найбільш підходяще технічне рішення, з огляду на Ваші побажання по функціональності, вартості та термінах виконання робіт.

Створення сучасного сайту в деяких випадках здійснюють «по частинах», замовляючи в різних організаціях хостинг, програмування і дизайн, тому  веб студія WEB24 пропонує створення web сайтів «під ключ», щоб Ви завжди знали до кого звернутися у разі виникнення будь-яких неполадок.