Абонентське обслуговування комп’ютерів за договором Тернопіль

Абонентське обслуговування комп’ютерів за договором Тернопіль

Обслуговування комп’ютерів за договором Тернопіль – один з напрямків діяльності компанії веб24, що включає в себе програмну і технічну комп’ютерну допомогу, обслуговування мереж, системне адміністрування, а також ремонтні та сервісні роботи відповідно до договірних зобов’язань.

Уклавши угоду на абонентське обслуговування комп’ютерів з нашою компанією, клієнт отримує повний пакет IT послуг злагодженої команди майстрів з інформаційних технологій, які мають багатий досвід і здатні створити оптимальні вирішення виниклих проблем.

У компанії веб24 ви маєте можливість зробити замовлення на абонентське обслуговування комп’ютерів організацій і великих підприємств. У пакет послуг, що надаються входять планові виїзди наших майстрів до клієнта, а також опція віддаленого адміністрування. Невідкладний виїзд фахівця компанії веб24 можливий в разі настання критичної для бізнесу клієнта ситуації, яка пов’язана з апаратним або програмним збоєм і не може бути вирішена віддалено.

Віддалене обслуговування комп’ютерів забезпечується технічними експертами нашої компанії згідно обраного тарифного плану технічної підтримки або по заявці клієнта. Віддалене адміністрування має на увазі роботу з сервером або комп’ютером з віддаленого місця розташування. Доступ до машини клієнта відбувається за допомогою спеціалізованих програм, що забезпечують миттєве реагування на звернення.

Максимально стислі терміни роботи і якість виконання завдань на професійному рівні – саме цими принципами керуються фахівці компанії WEB24, виконуючи абонентське обслуговування комп’ютерів. Тернопіль зокрема і Україна в цілому – діяльність нашої компанії поширюється на всі регіони країни.

Основне завдання компанії WEB 24 – зробити вашу роботу за комп’ютером ефективною, приємною і безпечною.

Не варто витрачати дорогоцінний час через перебої, що виникають в роботі комп’ютерної техніки. Використовуйте його з користю для вирішення корпоративних питань, а роботу з абонентського обслуговування комп’ютерів, їх право встановлювати або ремонтувати надайте злагодженої команді наших фахівців.

Абонентське обслуговування комп’ютерів Тернопіль – це весь спектр послуг із забезпечення безперебійної роботи як одного персонального комп’ютера, так і цілої мережі в рамках однієї компанії. Регулярні перевірки працездатності техніки дозволяють своєчасно запобігти можливим неполадки і вберегти вас від таких неприємностей, як, наприклад, втрата інформації або навіть позапланова покупка нової техніки.
Останнім часом все компанії все частіше вибирають абонентське обслуговування комп’ютерів, і тому є маса причин:

 • По-перше, це суттєва економія коштів. Утримувати IT-фахівців, платити їм зарплату, забезпечувати постійне робоче місце і соціальний пакет – або вносити щомісячну плату за послуги спеціалізованої фірми?
 • Друге точно дешевше. Ви економите і свого часу: з одного боку, систематичні перевірки допоможуть уникнути поломок (і, відповідно, затримок), з іншого – якщо щось все-таки трапиться, несправність буде усунена в найкоротші терміни.
 • І нарешті, вибравши абонентське обслуговування комп’ютерів, ви і ваші співробітники зможете зосередитися безпосередньо на бізнесі, не відволікаючись на прикрі перешкоди.

Абонентське обслуговування комп’ютерів від ‘IT-Фахівець’ включає в себе наступні послуги:

 • підтримання працездатності техніки за допомогою регулярних перевірок, а при необхідності – усунення неполадок, ремонт і заміна комплектуючих;
 • установка і регулярне оновлення антивірусних програм *;
 • установка, настройка і оновлення програмного забезпечення *;
 • настройка різних програм (поштові, факсимільні, офісні і т.п.), а також Інтернету;
 • організація роботи локальних мереж і їх абонентське обслуговування;
 • підключення та абонентське обслуговування периферійного обладнання (принтери, сканери, МФУ і т.д.);
 • модернізація обладнання;
 • консультування співробітників по телефону.

Вартість абонентського обслуговування безпосередньо залежить від кількості комп’ютерів.

Актуальність цін уточняйте у менеджера

Кількість комп’ютерів на обслуговуванні Вартість обслуговування за 1 шт. *
перший комп’ютер 250 грн. / Міс.
другий комп’ютер 150 грн. / Міс.
з 3 по 5 комп’ютер 120 грн. / Міс.
з 6 по 10-й комп’ютер 100 грн. / Міс.
з 11-го комп’ютера і далі 90 грн. / Міс.
Обслуговування серверів * (за 1 шт.) 300 грн. / Міс.

Графік проведення планових робіт і кількість невідкладних виїздів залежить від тарифного плану.

Актуальність цін уточняйте у менеджера

Тарифний план Економ стандарт  безлімітний Системний адміністратор на повний день
Кількість комп’ютерів на обслуговуванні * до 10 до 30 до 20 будь-який
Планові виїзди в місяць 2 4 4 У робочий час, постійно знаходиться на Вашому об’єкті
Невідкладні виїзди в місяць 2 4 необмежено
віддалене адміністрування безкоштовно безкоштовно безкоштовно
Плата за щомісячне абонентське обслуговування комп’ютерів, гривень 1500 2500 5000
Вартість додаткового виїзду інженера перший / наступний годину роботи, гривень 100/70

* – рекомендована кількість техніки

Абонентське обслуговування комп’ютерів від ‘WEB 24’ – це найбільш зручний варіант обслуговування комп’ютерів і оргтехніки для Вашої фірми.
* Ми використовуємо тільки ліцензійне ПЗ