МАРКЕТИНГ ТЕРНОПІЛЬ

Використовуємо всі канали для залучення трафіку – від SMM і контент-маркетингу до контекстної реклами. Ми пропонуємо не просто проведення рекламних кампаній, ми вирішуємо конкретні завдання наших клієнтів

SEO/СЕО Тернопіль

Просування сайту (SEO) – це цілий комплекс різних заходів, головною метою яких є виведення вашого сайту в топ 10 позицій пошукової видачі.

SMM Тернопіль

SMM просування  – це сукупність маркетингових активностей, реклами, контенту, дизайну та діалогу з цільовою аудиторією, з метою отримання додаткового прибутку з соціальних медіа, підвищення впізнаваності компанії та лояльності аудиторії до неї.

Таргетинг Тернопіль

Бізнес  сайт Львів – це повноцінне представництво вашої компанії в  інтернеті. За допомогою корпоративного сайту ви зможете представити свою компанію її продукцію або послуги.

Розсилки Тернопіль

Сайт Каталог Львів – чудове рішення для фірм, у яких перелік товарів і послуг становить більше декілька сотень сторінок. Ми допоможемо вашій компанії створити електронний каталог і розмістити його в Інтернеті.

Фейсбук реклама

Унікальний Сайт – це візитна картка вашого бізнесу. Ваш сайт – це ваше обличчя. А значить зустрічати і оцінювати вас клієнти і конкуренти насамперед будуть по ньому. Саме тому варто довірити створення унікального сайту професіоналам.

Контекстна реклама

Портал – це великомасштабний проект, що володіє широким функціоналом. Розробка інформаційного порталу  завжди бере початок з його тематики. Залежно від того, чому присвячений ресурс, будуть визначені структура і його можливості.

ЧОМУ МИ?

Унікальна стратегія просування

Особливістю інтернет реклами є те, що вона не терпить шаблонного підходу, саме тому для кожного клієнта ми розробимо унікальну стратегію просування.

Регулярний моніторинг статистики

Ми регулярно наводимо моніторинг статистики і поведінки цільової аудиторії.

Повний комплекс послуг

Ми пропонуємо повний комплекс послуг: від підбору ключових слів до докладної аналітики рекламної кампанії.

5 років на ринку інтернет реклами

Наші фахівці мають великий досвід  по веденню інтернет реклами.

Безкоштовні додаткові сервіси

Ми безкоштовно надаємо додаткові сервіси нашим клієнтам

Не шукайте ціни нижче!

Розрахунок рекламної кампанії залежить від ступеня конкуренції і від того, скільки клієнтів набирають Ваші запити в пошуковій системі. Нашим клієнтам ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості! Щоб дізнатися скільки коштує реклама через Інтернет в агентстві «ВЕБ24», надішліть запит на пошту зазначену в контактах