РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ ТЕРНОПІЛЬ

Вартість, варіанти, створення.

Логотип є важливою складовою формування іміджу будь-якої компанії. Наша студія розробила на замовлення вже понад 150 логотипів і фірмових стилів. Пропонуємо Вам наступні варіанти співпраці:

110
Розроблених логотипів
20
Брендбуків
80
Макетів сайтів
300
Дизайнерських робіт

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ТЕРНОПІЛЬ

СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ТЕРНОПІЛЬ

Що ви отримуєте :

Відтворення логотипу в 4-х колірних версіях: повноколірний, кольоровий, чорно-білий, на темному тлі)
Ви отримуєте в подарунок фавікон (favicon) для розміщення на вашому сайті

Порядок робіт:

Після надходження оплати та заповнення брифу:
надаємо ескізи дизайну логотипу на підставі Брифу і додаткових побажань;
вносимо правки в обраний ескіз дизайну логотипу якщо це буде потрібно;
після остаточного затвердження логотипу готуємо пакет файлів і відправляємо Вам по електронній пошті.

Ми працюємо з форматами:

  • PSD (формат растрової графіки);

  • PNG (формат растрової графіки);

  • AI (формат векторної графіки);

  • CDR (формат векторної графіки).

Дані формати є універсальними, оскільки дозволяють використовувати логотип в області веб-дизайну (наприклад для сайту), для розміщення на візитках, банерах та ін. Ми не обмежуємо коло необхідних форматів цими пунктами, орієнтуючись в першу чергу на побажання замовника.

Дизайн-концепція і стратегія

Найбільш важлива і серйозна частина роботи. На даному етапі необхідно зрозуміти характер і специфіку Вашого бізнесу. Виділяючи значні напрямки, в результаті виходить зображення або стилізоване написання назви фірми, найбільш яскраво представляє Вашу компанію.

Щоб прискорити цей етап, необхідно мати повне уявлення про Ваш бізнес. Тому закликаємо якомога докладніше розповісти про діяльність компанії, пропоновані товари і послуги. Також в брифі є можливість вказати свої побажання (колірна гамма, переваги в елементах або написах).

На цю інформацію і буде спиратися дизайнер, який малює Ваш майбутній логотип.

Розробка макета логотипу

Ми підготуємо для Вас кілька макетів логотипу.

Виберіть найбільш підходящу версію або повідомте нам свої думки, ідеї, побажання по надісланим версіями. За результатами відгуку ми або завершимо роботу над проектом (якщо дизайн логотипу затверджений при першому ж розгляді), або вносимо правки в обраний макет.

Правки до макету

  • Відповідно до Ваших побажань ми внесемо правки і відправимо змінений макет на остаточне затвердження.Якщо Ви хочете побачити інші варіанти з вподобаним елементом або дизайнів, ми доопрацюємо і відправимо Вам макет.

Підготовка вихідних файлів

Підсумковий результат. Ми надаємо Вам комплект вихідних файлів і документація по колірному кодування (кольору, використовувані в логотипі).

У комплект вихідних файлів входять:

  • Векторні файли: (Версія основного (повнокольорового) логотипу, версія спрощеного логотипу, версія чорно-білого логотипу, версія логотипу для використання на темному тлі).
  • Файли в форматі JPG і файли у форматі PNG (з прозорим фоном)

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Чому у вас ціни нижчі, ніж в інших компаніях?

Ми вказуємо адекватні ціни, що не накручуємо їх за рахунок бренду або реклами. Ми намагаємося створити гармонійне співвідношення «ціна-якість», закладаючи у вартість логотипу тільки реальні вкладення і працю нашої команди.

Скільки правок допускається робити?

Необмежене число розумно обґрунтованих правок. Наша компанія направлена ​​на індивідуальний підхід роботи, тому кожен окремий випадок ми розглядаємо з точки зору задоволення клієнтських потреб. Залежно від складності проекту правок може бути від однієї і вище.

Термін розробки?

Від двох днів до тижня, все залежить від кількості правок, скоординованої роботи дизайнера і замовника, оперативності прийнятих рішень.

Чи можливе одержання ісходника у високій роздільній здатності?

Ми надаємо розроблений логотип в растровому і векторному форматах. Розтягувати, збільшувати, друкувати з великою роздільною здатністю векторний формат можна без втрати якості зображення.

Що потрібно зробити, щоб замовити розробку логотипу?

Необхідно по можливості чітко уявити загальний вигляд символу, який Ви хочете побачити. Для цього Вам допоможе уявлення власної компанії – чим вона займається, на яку аудиторію націлена, чи є Вас фірмові кольори або помітна назва.

Чим більше інформації Ви надасте нашим дизайнерам, тим точніше вони відтворять ідеальну для Вас картинку.

Немає ідей для логотипу, що робити?

У разі, якщо фірмовий стиль не опрацьований, а Ви не знаєте, який саме образ хочете побачити, наші дизайнери Вам допоможуть!
На основі базової інформації про компанію створюється від одного до декількох варіантів, з яких Ви можете вибрати потрібний, або внести певні корективи.

Розробка логотипу ціна

Розробка логотипу коштує від 1000 грн. При замовленні логотипу і розробки сайту вартість логотипу складе від 500 грн.
Для дорогих сайтів і проектів (понад 20 000 грн.) Ми пропонуємо безкоштовне створення логотипу.

Останні розроблені Логотипи