РОЗРОБКА БРЕНДБУКА ТЕРНОПІЛЬ

Вартість, варіанти, створення.

Брендбук (фірмовий стиль) – це сукупність різних елементів, таких як: логотип, кольори компанії, фірмовий шрифт. Фірмовий стиль необхідний для виділення Вашої компанії серед конкурентів, відображення її філософії і створення єдності всієї корпоративної продукції.

110
Розроблених логотипів
20
Брендбуків
80
Макетів сайтів
300
Дизайнерських робіт

СТВОРЕННЯ БРЕНДБУКУ ТЕРНОПІЛЬ

ЩО ВХОДИТЬ В РОЗРОБКУ БРЕНДБУКА

Брендбук – це керівництво по застосуванню і використанню фірмового стилю компанії. Розробка фірмового стилю і образу компанії – успіх будь-якої фірми і товару, який повинен залишатися незмінним протягом багатьох років.

При розробці брендбука потрібно розуміти, що це дуже тонка робота, що вимагає від дизайнера і від замовника повного розуміння філософії та особливостей компанії. Далі на цій основі детально опрацьовується зображення, яке буде втілювати образ Вашої компанії. Оригінальна буквене, графічне або комбіноване зображення буде передавати її назву, мету та діяльність.

Логотип

Логотип – це обличчя компанії, оригінальне зображення, а також повне або скорочене найменування фірми. Дизайн фірмового стилю починається зі створення привабливого й незабутнього знака, шрифту, або емблеми.

Фірмові кольори

Фірмові кольори – Розробка дизайну фірмового стилю повинна бути на основі обраного корпоративного кольору. Найчастіше використовується один основний колір і один-два додаткових.

Фірмові шрифти

Фірмові шрифти є обов’язковою частиною малого брендбуку і входять в поняття дизайн фірмового стилю компанії. Для оформлення друкованої продукції повинен бути обраний певний шрифт. Згодом вибрані шрифти використовуються при створенні рекламних конструкцій, корпоративної поліграфічної продукції і т.д.

Фірмова поліграфічна продукція

Фірмова поліграфічна продукція – це один з елементів корпоративного стилю. Фірмова поліграфія – візитки, конверти і т.д.- дозволяє клієнтам і партнерам компанії скласти попередню думку про підприємство.

Що ви отримаєте при замовленні послуги розробки брендбуку в Тернополі:

Вихідні тексти в векторному форматі (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop) Файли цього формату будуть Вам необхідні при подальшому використанні фірмового стилю в друкованих матеріалах і рекламі.
Логотип у векторному форматі (Adobe Illustrator) і в форматі PNG або JPEG з прозорим фоном. Цей формат стане в нагоді вам, щоб розмістити логотип на сайті, в документі Word, в презентації і т.д.
При необхідності – чорно-біла версія логотипу та версія з обмеженою кількістю кольорів.
Дані по кольорах логотипу в системах CMYK, RGB і Pantone. Ці дані мають сенс для логотипів з «плоскими» кольорами, без градієнтів.

Ціни на послугу розробки брендбуку розраховуються нашими менеджерами індивідуально для кожного замовлення. Після отримання дизайну клієнт стає повноправним власником авторського зображення і може використовувати його в подальшому для своїх потреб..

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Чому у вас ціни нижчі, ніж в інших компаніях?

Ми вказуємо адекватні ціни, що не накручуємо їх за рахунок бренду або реклами. Ми намагаємося створити гармонійне співвідношення «ціна-якість», закладаючи у вартість логотипу тільки реальні вкладення і працю нашої команди.

Скільки правок допускається робити?

Необмежене число розумно обґрунтованих правок. Наша компанія направлена ​​на індивідуальний підхід роботи, тому кожен окремий випадок ми розглядаємо з точки зору задоволення клієнтських потреб. Залежно від складності проекту правок може бути від однієї і вище.

Термін розробки?

Від двох днів до тижня, все залежить від кількості правок, скоординованої роботи дизайнера і замовника, оперативності прийнятих рішень.

Чи можливе одержання ісходника у високій роздільній здатності?

Ми надаємо розроблений логотип в растровому і векторному форматах. Розтягувати, збільшувати, друкувати з великою роздільною здатністю векторний формат можна без втрати якості зображення.

Що потрібно зробити, щоб замовити розробку логотипу?

Необхідно по можливості чітко уявити загальний вигляд символу, який Ви хочете побачити. Для цього Вам допоможе уявлення власної компанії – чим вона займається, на яку аудиторію націлена, чи є Вас фірмові кольори або помітна назва.

Чим більше інформації Ви надасте нашим дизайнерам, тим точніше вони відтворять ідеальну для Вас картинку.

Немає ідей для логотипу, що робити?

У разі, якщо фірмовий стиль не опрацьований, а Ви не знаєте, який саме образ хочете побачити, наші дизайнери Вам допоможуть!
На основі базової інформації про компанію створюється від одного до декількох варіантів, з яких Ви можете вибрати потрібний, або внести певні корективи.

Розробка брендбука ціна

Розробка Брендбуку (фірмового стилю) коштує в середньому 5000 грн. в залежності від кількості графічних елементів, більш докладно Вам можуть розповісти наші менеджери